شرايط و ضوابط استفاده شما

قانون 1

کلیه محصولات ما دارای هیچ گونه مالیات (ارزش افزوده و ...) نبوده و در هنگام محاسبه هیچ هزینه ای مبنی بر مالیات به سبد شما اضافه نمی شود .

قانون 2

کلیه قیمت های ما بصورت هفته ای بروزرسانی می شوند و در صورت تغییر ، بر روی نرخ اصلی یا با عنوان حراج و نرخ جدید درج خواهند شد .

 

قانون 3

 

کلیه محصولات ما بعلت جنس خاص ، مواد مصرفي داراي گارانتی پس از فروش نيستند. البته کلیه محصولات ارسالی در صورتی که در هنگام حمل و ارسال به مشتری دچار مشکلی شود ، مشتری می تواند از طریق اطلاعات تماس با ما و یا از طریق فرم ارتباط با ما موضوع را مطرح کند و در اسرع وقت به مشکل آنها رسیدگی خواهد شد .

 

قانون 4

 

مشتري (خریدار کالا) به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به آن حق انصراف دارد و فروشگاه لوتوس موظف است بعد از انصراف بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند . (مصرف کننده بايد حداقل هفت روز کاري وقت براي انصراف (حق انصراف )از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود ، ماده 37 قانون تجارت الکترو نيک و تا زماني که نوارهاي صوتي و تصويري نرم افزارهاي رايانه اي بسته بندي شده که به وسيله مصرف کننده باز نشده باشد تا مدت 7 روز کاري پس گرفته مي شود و وجه پرداختي پس داده مي شود)لازم به ذکر است کالای های صنایع دستی (دستند های بافتنی) تا 24 ساعت از زمان ثبت درخواست خود در سایت می توانند انصراف خود را از طریق ایمیل به فروشگاه اعلام کنند (بعلت تولید کالاها به سفارش مشتری و مختص همان مشتری می باشد و بلحاظ موارد بهداشتی انصراف کالا باید حداکثر تا قبل از ارسال (هنگامی که فروشگاه شروع به تهیه و تولید کالا مورد نظر مشتری می کند از طریق سایت فروشگاه برای مشتری ایمیلی با موضوع {درحال ساخت و انجام محصول} ارسال و به آن اطلاع داده می شود ، در نتیجه مشتری باید حداکثر تا قبل از ارسال در رابطه با این نوع کالا(دستبند های بافتنی) که وقت کافی برای انصراف دارد ، درخواست خود را مبنی بر انصراف برای مدیر سایت (تماس با ما) ارسال کند.

 

 

قانون 5

ارسال : هزینه ارسال توسط پیک موتوری که فقط مخصوص مشتریان ساکن مشهد می باشد ، مبلغ 6900تومان بوده و هزینه ی ارسال به کلیه نقاط کشور توسط سیستم پست پست معمولی 5000 تومان و پست پیشتاز مبلغ 7000تومان می باشد ، هیچ هزینه اضافی دیگری از مشتریان دریافت نمی شود ، ضمنا مبلغ اعلام شده در این تبصره درهنگام خرید بصورت مشخص در سبد خرید شما در هنگام خرید مشخص می باشد . شایان ذکر است مدت زمان ارسال کالا نسبت به مقصد ، برای ساکنین مشهد  یک تا 3 روز کاری و برای سایر خریداران در سراسر کشو  بین3 تا 7 روزی کاری متغییر می باشد که این مبلغ با توجه نوع پست انتخابی توسط مشتری متغیر خواهد بود  .


  • شرايط و ضوابط استفاده
  • کاتالوگ
  • قیمت عمده فروشی
  • درباره‌ی ما